RAZEMAZ
بارگیری سریع

قوانین و پروتکل های های بهداشتی مجموعه تفریحی رازماز

"شرایط جدید شرکت در بازی­های اتاق فرار مجموعه رازماز"

 

مجموعه رازماز با اخذ مجوز از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ 2/3/1399 با رعایت تمامی نکات بهداشتی فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

مجموعه رازماز از تاریخ 4 اسفند 98 با توجه به اوضاع موجود و در جهت حفظ سلامتی شما عزیزان تعطیل بود و در شرایط کنونی نیز در صورت احساس هر گونه خطر برای سلامتی دوستداران خود مطمئناً اقدام به قطع فعالیت خود خواهد نمود؛ لذا تمام سعی و تلاش این مجموعه بر ایجاد محیطی امن و خالی از آلودگی برای تمامی افراد شرکت­ کننده خواهد بود و مقررات جدید ایجاد شده هم­راستا بر این امر مهم می­ باشد. بنابراین از شما عزیزان خواهشمندیم پروتکل اجرایی بهداشتی مجموعه را کامل مطالعه فرمایید.

در هنگام رزرو بازی و زدن تیک قوانین موجود در سایت، به منزله قبول تمامی ضوابط برای همه نفرات گروه بوده و مسئولیت آن به عهده مجموعه نمی­ باشد.

این قوانین برای همه افراد لازم ­الاجرا بوده و مجموعه رازماز بدون اغماض از شرکت خاطیان جلوگیری خواهد نمود.

 

  • پروتکل پذیرش مشتری:

بردگیم شعبه مرکزی تا اطلاع ثانوی تعطیل می ­باشد.

فاصله بین تمامی سانس­ های بازیها 30 دقیقه خواهد بود تا زمان کافی برای ضدعفونی کردن محیط و آماده سازی فضای بازی برای گروه بعد مهیا شود. (حداقل 30 دقیقه زمان برای خالی بودن فضای بازی جهت رفع هرگونه آلودگی)

رزرو بازی­ ها فقط از طریق سایت رازماز بوده و ورود مراجعه­ کنندگان حضوری امکان­ پذیر نمی­ باشد.

در انتخاب سانس بازی خود دقت کنید. به هیچ عنوان امکان کنسلی و یا جابه­ جایی بازی رزرو شده نخواهد بود. کلیه  افراد تیم شرکت­ کننده فقط 30 دقیقه قبل از بازی و رأس ساعت تعیین شده باید در محل مجموعه حاضر شوند و فقط در این ساعت درب مجموعه باز خواهد شد. لذا از حضور افراد قبل و بعد از ساعت مذکور معذور خواهیم بود.

همراه داشتن ماسک و دستکش در کلیه فضاهای مجموعه اعم از فضای بسته و باز اجباری می­ باشد و بدون همراه داشتن آن از ورود شما به مجموعه معذور خواهیم بود. از مشتریان عزیز خواهشمند است از آوردن وسایل اضافی مثل کوله پشتی، کیف و ... جداً خودداری نمایند.

 

-  روند پذیرش گروه­ های رزرو شده:

همراه داشتن ماسک و دستکش تمیز اجباری می باشد.

لطفاً در صورت داشتن دستکش قبل از ورود به مجموعه آنها را درآورده و در سطل زباله بیاندازید. سپس دست­های خود را با آب و صابون در محوطه مجموعه بشویید. بعد از آن پرسنل مجموعه با محلول مخصوص دست­های شما را ضدعفونی خواهند کرد و از شما خواهشمندیم دستکش­ های تمیزی را که به همراه دارید، بپوشید. سپس گروه آماده پذیرش و پرزنت بازی خواهد بود. همچنین در زمان بازی اگر هر یک از بازیکنان اقدام به برداشتن ماسک یا در آوردن دستکش ­های خود نمایند گروه از ادامه بازی منع خواهد شد، پس تا انتهای حضور در مجموعه باید از درآوردن ماسک و دستکش به شدت امتناع ورزید.

پذیرش و پرزنت بازی ­ها در فضای باز صورت می­ گیرد.

 

  • پروتکل بهداشت پرسنل :

کارمندان همه شعب موظف به رعایت تمامی موارد ذکر شده هستند. مسلماً پوشیدن ماسک و شستشوی مداوم دست­ها با آب و صابون و حفظ رعایت فاصله با دیگر همکاران و مشتریان الزامی می­باشد.

 

  • پروتکل بهداشت فضای مجموعه

بعد از خروج هر تیم از مجموعه تمامی سطوح و اتاق­ های فرار با محلول مخصوص ضدعفونی خواهد شد.

ضدعفونی فضاهای بسته و باز، راهروها و سرویس بهداشتی مجموعه به طور مداوم توسط نیروی خدماتی صورت می­ گیرد؛ ضدعفونی اتاق­های فرار توسط کارشناس همان بازی و به طور مداوم انجام خواهد شد.