RAZEMAZ
بارگیری سریع

قوانین و پروتکل های های بهداشتی مجموعه تفریحی رازماز

"  قوانین شرکت در بازی­های اتاق فرار مجموعه رازماز در شرایط کرونا  "

 

مجموعه رازماز از تاریخ 4 اسفند 98 با توجه به شیوع و همه گیری بیماری کرونا و در جهت حفظ سلامتی شما عزیزان دستورالعمل های بهداشتی خود را به صورت قاطع تدوین و اجرایی نموده است  و در شرایط کنونی نیز در صورت احساس هر گونه خطر برای سلامتی دوستداران خود مطمئناً اقدام به قطع فعالیت خود خواهد نمود؛ لذا تمام سعی و تلاش این مجموعه بر ایجاد محیطی امن و خالی از آلودگی برای تمامی افراد شرکت­ کننده خواهد بود و مقررات جدید ایجاد شده هم­راستا بر این امر مهم می­ باشد. بنابراین از شما عزیزان خواهشمندیم پروتکل اجرایی بهداشتی مجموعه را کامل مطالعه فرمایید.

در هنگام رزرو بازی و زدن تیک قوانین موجود در سایت، به منزله قبول تمامی ضوابط برای همه نفرات گروه بوده و مسئولیت آن به عهده مجموعه نمی­ باشد.

این قوانین برای همه افراد لازم ­الاجرا بوده و مجموعه رازماز بدون اغماض از شرکت خاطیان جلوگیری خواهد نمود.

 

  • پروتکل پذیرش مشتری:

در انتخاب سانس بازی خود دقت کنید. به هیچ عنوان امکان کنسلی و یا جابه­ جایی بازی رزرو شده نخواهد بود. کلیه  افراد تیم شرکت­ کننده فقط 30 دقیقه قبل از بازی و رأس ساعت تعیین شده باید در محل مجموعه حاضر شوند و فقط در این ساعت درب مجموعه باز خواهد شد. لذا ابه منظورهماهنگی با واحد حراست از حضور افراد قبل و بعد از ساعت مذکور معذور خواهیم بود.

همراه داشتن ماسک در کلیه فضاهای مجموعه اعم از فضای بسته و باز و علی الخصوص در اتاق های بازی در تمام مدت حضور در مجموعه اجباری می­ باشد و بدون همراه داشتن آن از ورود شما به مجموعه معذور خواهیم بود. از مشتریان عزیز خواهشمند است از آوردن وسایل اضافی مثل کوله پشتی، کیف و ... جداً خودداری نمایند.

همراه داشتن کارت کامل ( دو دوز ) واکسن کرونا اجباری می باشد و در غیر این صورت، از ارائه خدمات به شما عزیزان معذور می باشیم.

خواهشمندیم در صورت مشکوک بودن و بروز علائم بیماری کرونا برای هر یک از اعضای گروه، با تلفن های مجموعه تماس گرفته و اطلاع رسانی فرمایید.

همراه داشتن ماسک اجباری می باشد.

 

  • پروتکل بهداشت فضای مجموعه

بعد از خروج هر تیم از مجموعه تمامی سطوح و اتاق­ های فرار با محلول مخصوص ضدعفونی خواهد شد.

ضدعفونی فضاهای بسته و باز، راهروها و سرویس بهداشتی مجموعه به طور مداوم توسط نیروی خدماتی صورت می­ گیرد؛ ضدعفونی اتاق­های فرار توسط کارشناس همان بازی و به طور مداوم انجام خواهد شد.

کارمندان همه شعب موظف به رعایت تمامی موارد ذکر شده هستند. مسلماً پوشیدن ماسک و شستشوی مداوم دست­ها با آب و صابون و حفظ رعایت فاصله با دیگر همکاران و مشتریان الزامی می­باشد.